Dynamisch jongerenwerk

JONGERENWERK DE SCHOOR

Contactgegevens jongerenwerkers De Schoor

 

Onze medewerkers werken ook tijdens de coronapandemie gewoon door en doen er alles aan om jou zo goed mogelijk te ondersteunen en er voor je te zijn!

 

Hieronder de rechtstreekse e-mailadressen van al onze jongerenwerkers. Elders op deze website kan je zien op welke locatie zij werken en of bij welke projecten zij betrokken zijn. Daar zijn ook de 06-nummers en social media adressen terug te vinden.

 

Annemarie Mikkers   Jongerencentrum Place2B  Almere Buiten amikkers@deschoor.nl
Roberto Deekman   Jongerencentrum Place2B  Almere Buiten rdeekman@deschoor.nl
Genelva Bergraaf    Jongerencentrum Place2B  Almere Buiten gbergraaf@deschoor.nl
Etienne Struiken   Ambulant jongerenwerker  Almere Buiten estruiken@deschoor.nl
Ivar Echteld   Ambulant jongerenwerker  Almere Buiten iechteld@deschoor.nl
     
Bastian Pattipeiluhu   Jongerencentrum Multi-Club  Kruidenwijk bpattipeiluhu@deschoor.nl
Referinio Plet   Jongerencentrum Multi-Club  Kruidenwijk rplet@deschoor.nl
Linda de Vries   Jongerencentrum Multi-Club  Kruidenwijk ldevries@deschoor.nl
Pewand Mohammed   Ambulant jongerenwerker Kruidenwijk,
  Muziekwijk, Literatuurwijk en Noorderplassen
pmohammed@deschoor.nl
     
Tommy van den Berg   Ambulant jongerenwerker  Stad Oost vandenberg@deschoor.nl
Gino Dixon   Ambulant jongerenwerker  Stad Oost gdixon@deschoor.nl
     
Karim El Hamdioui

  Ambulant jongerenwerker Stedenwijk & Staatsliedenwijk   

kelhamdioui@deschoor.nl
Krish Oedietram   Jongerenwerker Stedenwijk koeditram@deschoor.nl
     
Rick Groenhard   Ambulant jongerenwerker Muziekwijk, Literatuurwijk    rgroenhard@deschoor.nl
      en Noorderplassen  
Romeo Lobo   Ambulant jongerenwerker  Stadshart rlobo@deschoor.nl
     
Charly Olf   Ambulant jongerenwerker  Almere Poort colf@deschoor.nl
Zakaria Tamimi   Ambulant jongerenwerker  Almere Poort ztamimi@deschoor.nl
     
Suleika El Mhassani   Jongerencentrum Trapnotov  Almere Haven selmhassani@deschoor.nl
Zainoel Rahman   Jongerencentrum Trapnotov  Almere Haven zrahman@deschoor.nl
Latrell Ceeder   Trapnotov, ambulant jongerenwerker  Almere Haven lceeder@deschoor.nl
Rick Groenhard   Trapnotov, ambulant jongerenwerker  Almere Haven rgroenhard@deschoor.nl
     
Danielle Lanzaat   Learn2Work - projectleider dlanzaat@deschoor.nl
Inge Boom   Learn2Work iboom@deschoor.nl
Marco van Schaik   Learn2Work mvanschaik@deschoor.nl
Tilja Muizelaar   Learn2Work - jobcoach tmuizelaar@deschoor.nl
Laredo Brogge   Jongeren Perspectief Fonds lbrogge@deschoor.nl
     
Frieda de Groot   Teamleider Jongerenwerk fdegroot@deschoor.nl

 

De Schoor

Bereikbaarheid De Schoor, Welzijn in Almere

 

We zijn telefonisch bereikbaar van maandag tot en met donderdag van 08.30 uur tot 17.00 uur en op vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur op het algemene telefoonnummer: 036 527 8500


Let op: omdat het gesprek moet worden doorgeschakeld, duurt het nu iets langer voordat wij de telefoon kunnen beantwoorden. Laat svp de telefoon wat langer overgaan dan je normaal gewend bent.

 

We zijn ook heel goed bereikbaar per e-mail. Als je ons een berichtje stuurt, nemen we zo spoedig mogelijk contact op! 

Meer weten?

De Schoor, Welzijn in Almere

info@deschoor.nl

www.deschoor.nl

#deschoor

@werkenbijdeschoor

Privacyverklaring
Het Dynamisch Jongerenwerk maakt deel uit van De Schoor, Welzijn in Almere